Steam %70 Oranında İndirim Sunmaya Başladı

 Steam %70 Oranında İndirim Sunmaya Başladı

Oyun severlerin en çok ziyaret ettiği portalların başında gelen Steam özellikle kış aylarında sunmuş olduğu indirimler ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. 2018 yılının sonlarına geldiğimiz şu günlerde firmanın yapmış olduğu %70 oranında indirim hakkında bilgiler sunalım.

Hangi oyunlar indirime girdi?

3 Ocak 2019 tarihine kadar indirimde kalacak olan firmanın özellikle sunmuş olduğu indirim oranının %70 oranında olması birçok oyun için geçerliliğini korumaktadır. Sizlerde Steam’in sunmuş olduğu bu indirimlerden yararlanmak istediğiniz zaman siteye giriş yaparak buradan dilediğiniz oyunu uygun fiyatlara alma şansını yakalamış olursununuz.

Tom Clancy’s The Division

son zamanların en çok tercih edilen oyunları listesinde ilk sırada yer almaktadır. özellikle fiyat olarak 259 TL’den satışa sunulan bu oyunun indirim ile gelen fiyatı ise kaçırılmayacak türden. Sadece 38,85 TL’den satışa sunulan bu oyunu alarak kütüphanenizi zengin bir hale getirebilirsiniz.

Age Of Empires 3: Complete Collection

Dünya’nın belki de en uzun soluklu oyunları listesinde yer alan bu oyun son versiyonu ile kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Oyunun yeni versiyonunda kullanılan grafiklerin son derece başarılı olması, oyuna olan ilginin giderek artmasına neden olmaktadır. Steam üzerine gelen son indirimler ile birlikte 59 TL’den 14,75 TL’ye düştü.

Just Cause 3

Steam üzerinde ciddi oranda indirime giren bir diğer oyun ise Just Case 3 oldu. Normal satış fiyatı olarak 45 TL’den satışa sunulan bu oyunun Steam üzerinden indirime girmesinden hemen sonra fiyatı sadece 6.75 TL’ye düştü.

Bunun dışında daha birçok oyunun indirime girdiği Steam üzerinden sisteme giriş yaparak sizlerde kütüphanenizin genişlemesini şu dönemde rahatlıkla sağlama şansınız olacaktır.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın