PUBG PS4 İçin Geliyor

 PUBG PS4 İçin Geliyor

Son zamanların en çok oynanan oyunları listesinde ilk sırada yer alan PUBG’nın yeni versiyonu PS4 severler için yakında çıkıyor. Online oyunlar kategorisinde en çok indirilen ve talep gören oyunların başında gelen PUBG’nin PS4 versiyonu ile birlikte yeni özellikler ile gelip gelmeyeceği merak edilen detaylar arasında yer alıyor.

 

PS4 veri tabanına uygun bir hale getirilmesi için çalışmalarına devam eden ResetEra firmasının yakın zamanda oyunun yeni sürümü ile ilgili açıklamalar yapması bekleniyor. Ancak PS4 için çalışmalarına devam eden PUBG’nin yapımcılarının hali hazırda Sony firmasının birçok veri tabanına uygun bir halde bulundurması, oyunun yakın zamanda karşımıza çıkacağının göstergesi olacak gibi duruyor.

 

PUBG PS4 ve Xbox için ne zaman gelecek?

2017 yılının Mart ayında PC sürümü ile kullanıcıların karşısına çıkan PUBG’nın yeni versiyonunun 2018 yılının sonlarına doğru kullanıcıların hizmetine sunulması an meselesi. Sadece PS4 sürümü için değil aynı zamanda diğer oyun konsolu olan Xbox için de aynı sürüm ile kullanıcıların karşısına çıkması bekleniyor.

 

PUBG ile ilgili olarak henüz resmi site üzerinden PS4 ve Xbox için henüz bir açıklama yapılmamasına rağmen bu konuda ortaya çıkan söylentilerin çok ciddi olduğu ve yakın zamanda kesin olarak karşımıza çıkması beklenmektedir. PUBG severlerin her geçen gün arttığı şu günlerde sistem gereksinimleri konusunda oyunun yeni sürümü ile ilgili de firmanın bir açıklama yapmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın