Ozgurden.com

PUBG Mobile’da Profil Fotoğrafı Değiştirme?

16.02.2019
25.182
PUBG Mobile’da Profil Fotoğrafı Değiştirme?

Mobil oyun dünyasının en çok tercih edilen oyunları arasında yer alan PUBG Mobile ile ilgili olarak her geçen gün onlarca soru gelmektedir. Bugün de siz değerli okurlarımıza için PUBG Mobile’de profil fotoğrafı nasıl değiştirilir? Sorusu ile ilgili olan sorunun cevabını sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

Oyuna olan talebin her geçen gün artması beraberinde kullanıcılarına oyun ile ilgili olarak sorularının da artmasına neden olmaktadır. Ücretsiz bir oyun olan PUBG Mobile’in özellikle profil resmini değiştirme konusunda sıkıntı çeken okurlarımıza adım adım izlemesi gereken yolları açıklayalım.

PUBG Mobile profil resmi değiştirme

Oyun içerisinde profil resmini değiştirmek isteyen kullanıcıların mutlaka bir Facebook hesabının bulunması gerektiğini buradan belirtelim. PUBG Mobile yapımcılarının Facebook’u zorunlu kılması aslında bu konuda eleştirilerin beraber ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Ancak bu konuda herhangi bir çözüm bulunmamaktadır. Bu yüzden de PUBG Mobile’de resim değiştirmek istediğiniz zaman oyuna Facebook hesabınız ile giriş yapmanız gerekmektedir.

 • PUBG Mobile’a giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan ilk bölüm içerisinde “ Facebook” ve “Guest” bölümleri yer almaktadır.
 • Sizler profil resminizi değiştirmek istediğiniz zaman “Facebook” bölümünden oyuna giriş yapmak zorunda kalacaksınız.
 • “Facebook” üzerinden giriş yaptıktan sonra oyunun hemen başlangıcında yer alan “Tamir” butonu bulunmaktadır. “Tamir “ butonuna bastıktan sonra karşınıza açılan menü içerisinden Facebook’a girerek kullanmak istediğiniz profil resminizi değiştirmeniz gerekmektedir. Burada bu işlemi yaptıktan sonra oyunun giriş sayfasından çıkış yapmanız gerekmektedir.
 • Ardından PUBG Mobile’a yeniden giriş yaparak buradan da, Facebook seçeneğini seçerek oyuna giriş yapmanız gerekmektedir.
 • Sonrasında ise değiştirmiş olduğunuz profil resminizin artık PUBG Mobile içinde geçerli olduğunu göreceksiniz.

Bu kadar basit olan bu işlemi istediğiniz zaman yaparak sizlerde sorunsuz bir şekilde profil fotoğrafınızı değiştirme şansını yakalamış olacaksınız.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Ceha dedi ki:

  Pubg twitter hesabına bağlı ve profil resmi degisince eski foto yerinde duruyor degismiyor neden

  1. Özgür dedi ki:

   Twitter tüm oturumlardan çıkış yap kısmından çıkış yapıp tekrar pubg mobıle gırmeyı deneyın.

 2. Ali dedi ki:

  Dostum profil fotosu deat reager yazıyor değiştirilemez yazıyor onu nasıl yapalım bide dediğin gibi yapmaya çalıştım haritalar sıfırlanıyor yeni güncel istiyor

2010 - 2019 © Tüm Hakları Saklıdır. Yayınlanan İçeriklerin Tümü DMCA.com İle Koruma Altındadır.