PlayStation 5 Ne Zaman Gelecek?

 PlayStation 5 Ne Zaman Gelecek?

Dünya’nın en çok satan oyun konsolları arasında kendisine yer bulan PlayStation’ın son serisi olan PlayStation 5 hakkında merak edilen bilgileri sizlere buradan açıklamak istiyoruz. PlayStation 4 serisi ile satış rekorları kıran Sony firmasının gelecek yıl içerisinde PlayStation 5 ile kullanıcılarının karşısına çıkmasına artık kesin gözüyle bakılmaktadır.

PlayStation 5 üzerinde çalışmalarına hız kesmeden devam eden Sony firmasının özellikle oyun yapımcıları ile görüşmelerinden elde ettiği sonucun oldukça başarılı olması, PlayStation 5’in daha erken hayatımıza girmesine neden olacak gibi duruyor.

PlayStation 4’ün ilk zamanlarda yakaladığı çıkıştan sonra son zamanlarda ciddi bir düşüş yaşaması, PlayStation 5’in bir an önce hayatımıza girmesini daha da kolaylaştıracak gibi duruyor. Oyun severlerin en çok merak ettiği konulardan bir tanesi olan PlayStation 5 ne zaman satışa çıkacak? Sorusu hakkında firmanın yakın zamanda sosyal medya hesapları üzerinden bir açıklama yapması bekleniyor.

2020’de satışa çıkacak

Sony firması tarafından daha önce 2021 olarak belirlenen çıkış tarihinin artık 2020 olmasına kesin gözüyle bakılmaktadır. Bunun nedeni ise firmanın PlayStation 4’de yaşadığı satış rakamlarında son zamanlarda ciddi bir düşüş meydana gelmesi. Bu yüzden de ileri bir tarihe alarak PlayStation 5 oyuncuların karşısına 2020 yılında çıkacak gibi duruyor. Firmanın fiyat konusunda ise nasıl bir politika izleyeceği ise şimdiden merak edilen konular arasında yer almaktadır.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın