Xiaomi Mint Browser Geliyor

 Xiaomi Mint Browser Geliyor

İnternet ortamının her geçen gün gelişme gösterdiği şu günlerde yeni tarayıcılarda karşımıza çıkmaya devam ediyor. Özellikle de son yıllarda adından sıkça söz ettiren teknoloji devi Xiaomi firmasının kullanıcılarına özel olarak hazırladığı yeni internet tarayıcısı olan Xiaomi Mint Browser hakkında sizlere bilgiler sunmak istiyoruz.

Xiaomi firması yeni tarayıcı ile geldi

Son zamanlarda firmanın Dünya genelinde sattığı akıllı telefon modelleri listelerin ilk sıralarını zorlamaya devam ediyor. Özellikle alt seviye ve orta seviye telefon modelleri ile Dünya’nın en çok satan telefon modellerini üreten firmanın Android kullanıcılarına özel olarak geliştirdiği yeni internet tarayıcısı Xiaomi Mint Browser artık kullanıma hazır hale geldi.

Yeni tarayıcının kullanıcılarına sunmuş olduğu birçok özellik bulunmaktadır. Bu tarayıcının özellikle sağlamış olduğu en önemli detayların hangileri olduğu konusunda sizlere bilgiler sunmak istiyoruz. Firmanın genel olarak sattığı telefonların orta ve alt seviye telefonlar olduğunu düşündüğümüz zaman bazı tarayıcıların internet kullanımı sırasında kullanıcıları zorda bırakmasından dolayı firma 10 MB’dan daha az boyut ile çalışan Xiaomi Mint Browser sistemi ile kullanıcılarına daha stabil çalışan bir sistem verme derdine düştü.

Bu kadar düşük boyutu olmasına rağmen kullanıcılarına son derece fazla seçenek sunmayı da ihmal etmeyen firmanın özelikle, gizli mod, sesli arama ve okuma özelliklerini de bir arada sunduğunu buradan belirtmek istiyoruz.

Xiaomi firmasının uzun zamandır üzerinde çalıştığı bu yeni tarayıcıyı sizlerde cep telefonlarınıza indirerek daha az yer kaplamasını sağlayarak işlemlerinizi daha hızlı sürede yapma şansını yakalamış olacaksınız.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın