Xiaomi Mİ 8 İçin Güncelleme Getirdi

 Xiaomi Mİ 8 İçin Güncelleme Getirdi

Dünya’nın en çok satan telefonları listesinde ilk sıralarda kendisine yer bulan Xiaomi firmasının uzun zamandır üzerinde çalıştığı yeni güncellemesini Mi8 için getirdiğini açıklaması, kullanıcıların dikkatini üzerine çekmesini sağladı.

Xiaomi firmasının amiral gemi modelleri arasında yer alan Mİ8 modelinin özellikle Android Pie tabanlı olan MIUI güncellemesini dağıtmaya başladığını görüyoruz.

Güncelleme ne zaman gelecek?

2018 yılının amiral gemi modellerinden olan Mı 8 için güncelleme dağıtmaya başlayan Xiaomi firmasının özellikle MIUI 8 modeli için şu an için güncelleme getirdiğini belirtmek istiyoruz. diğer modeli olan Mİ8 UD için henüz son güncellemeyi paylaşmayan firmanın yakın zaman içerisinde bu alanda bir güncelleme paylaşması bekleniyor.

Güncellemede neler bulunuyor?

Firmanın sunmuş olduğu son güncelleme ile birlikte telefonlarda yer alan Expoler Edition’u artık tam ekran kapasitesi ile daha başarılı bir şekilde kullanma şansınız bulunmaktadır. Bunun yanı sıra kamera modları üzerinde ise ağır çekim modunda ve gece çekim modunda iyileştirmeler yapan Xiaomi firmasının bu özellikleri kullanıcılar tarafından şimdiden tam not alma başarısını gösterdi bile.

Gece moduna getirilen son güncellemeden sonra daha az ışıklı ortamlarda çekeceğiniz resimlerin kalitesinin, önceki resimlerden daha kaliteli olduğunu görme şansını yakalamış olacaksınız. Bu yüzden de Mi 8 MIUI modeli olanların son güncellemeyi bir an önce telefonları yükleyerek daha iyi bir performans almaya başlamaları gerekmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın