Oppo 10x Zoom’a Sahip Kamera ile Geliyor

 Oppo 10x Zoom’a Sahip Kamera ile Geliyor

Oppo firmasının küresel pazarsa söz sahibi olmasına yardımcı olacak olan atılımları gerçekten dikkatleri üzerine çekmeye başladı. Ürettiği yeni nesil telefonlar ile karşımıza çıkan firmanın son günlerde en çok konuşulan özelliği 10x zoom özelliğine sahip olan kameraları piyasalara sürecek olması.

 

Firmanın F19 ve F19 Pro modelleri üzerinde uzun zamandır çalıştığı yeni nesil kameralar ile 10x zoom özelliğine sahip olacak olan bu modeller şimdiden diğer firmalarında dikkatlerini çekmeye başladı.

 

Hangi modellerde kullanılacak?

2019 yılının teknolojik gelişmeler bakımından son derece başarılı geçeceğini şimdiden belirtmek istiyorum. Özellikle firmaların teknolojik gelişmeleri akıllı telefon piyasalarına çok çabuk entegre etmesi firmalar arasında kıyasıya bir rekabet yaşanmasına yol açıyor. Bu sayede de kullanıcıların tercih haklarının giderek genişlemesi aslında en çokta bizim işimize yarıyor.

 

4 farklı arka kamera özelliğinden sonra Oppo firması da kendi bünyesinde üreteceği yeni modeller için 10x hibrit optik zoom özelliği ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

 

Teknolojinin son aşamalarında olduğu konusunda basına bilgiler sızması bu haberin gerçeklik payının olduğunu bizlere göstermektedir. Firma özellikle 2019 yılında yapılacak olan CES’te bu konu ile ilgili bir açıklama yaparak teknoloji dünyasına yeni bir soluk kazandırmak istiyor.

 

2017 yılında kullanıcıların hizmetine sunmuş olduğu telefoto lens özelliği ile uzun süre gündemden düşmeyen firmanın bakalım yeni yapacağı bu hamle ne kadar süre konuşulacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın