Huawei Honor V20 Özellikleri ve Fiyatı

 Huawei Honor V20 Özellikleri ve Fiyatı

Huawei firmasının alt markası olan Honor markasının yeni modeli olan V20 özellikleri bakımından dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Firmanın uzun zamandır üzerinden çalıştığı yeni modeli olan V20 modelinin merak edilen özellikleri hakkında bilgiler verelim.

Honor V20 modelinin rakipleri kimler?

Huawei firmasını alt markası olmasına rağmen özellikler bakımından dikkatleri üzerine çeken bu telefon piyasada yer alan rakipleri arasında Samsung Galaxy A8s modelinin olduğunu belirtelim. Aynı segment içerisinde yer alan bu iki telefondan Honor’un özellikleri A8s’den daha başarılı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Honor V20 modelinin diğer modellerden en dikkat çeken farkının kamerası olduğu konusunda ipucu verelim. 48 MP çözünürlüğe sahip olan bu modelin özelikle kamera konusunda bir çığır açtığını ve uzun bir süre bu alanda liderliği elinde bulunduracağını belirtmek istiyoruz.

Honor V20 özellikleri

Telefonun ekran boyutu olarak karşımıza 6,4 inçlik bir kamera ile geldiğini belirtmek istiyoruz. Özellikleri bakımından son derece başarılı olan bu modelin aynı zamanda 1080×2310 piksel çözünürlüğe de sahip olduğunu açıklayalım.

6 GB ve 8 GB RAM kapasitesine sahip iki farklı model ile kullanıcıların hizmetine sunulması beklenen bu telefonu aynı zamanda 128 GB ve 256 GB’a alana sahip iki farklı depolama alanı ile geleceğini belirtelim.

İşletim sistemi olarak ise Android kullanan Honor firmasının V20 modelinin son sürüm olan Android 9.0 ile geleceğini belirtelim.

Arka kamerada 2 farklı kamera seçeneği ile gelecek olan bu modelin özellikle 48 MP çözünürlüğe sahip olan modeli dikkatleri üzerine çekme konusunda oldukça başarılı olacak gibi duruyor. Ön kamerasında da gerçekten başarılı sayılacak olan 25 MP çözünürlük bulunduran bu telefonun aynı zamanda çift hat kullanma özelliği de bulunmaktadır.

Telefonun batarya konusunda da oldukça tatminkar bir seviyede kullanıcılarının karşısına çıkacağını buradan belirtelim. 4000 mAh kapasitesine sahip olan bataryası ile uzun bir kullanım ömrü sunacak olan bu telefon aynı zamanda yarım saat gibi sürede %70 üzerinde şarj olma özelliği ile de hızlı şarj özelliğini sunmaktadır.

Ülkemizde RAM kapasitesine ve depolama alanlarına göre farklı fiyatlardan satışa çıkacak olan bu modelin, 6 GB RAM kapasitesine sahip olan ve 128 GB depolama olan modelinin satış fiyatı vergiler hariç olarak 2 Bin 294 TL. 8 GB RAM 128 GB depolama alanı olan modelin ise 2 Bin 680 TL’den satışa çıkacağını belirtmek istiyoruz. 8 GB RAM 256 GB Depolama alanı olan modelin ise vergiler hariç satış fiyatı 3 Bin 60 TL olarak satışa çıkacaktır.

22 Ocak 2019 tarihinde lansmanı yapılacak olan bu modelin ülkemize gelmesinin Şubat ayının ortalarında olacağını siz değerli okurlarımız için buradan açıklamak istiyoruz. telefon aynı zamanda 28 Aralık’tan itibaren Çin pazarında satışa sunulacaktır.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın