Galaxy S10+ Plus Özellikleri ve Çıkış Tarihi?

 Galaxy S10+ Plus Özellikleri ve Çıkış Tarihi?

Samsung firmasının 2019 yılı içerisinde kullanıcılarının hizmetine sunacağı yeni telefonu Samsung Galaxy S10+ Plus modeli hakkında merak edilen bütün bilgileri sizlere buradan açıklamak istiyoruz. son zamanların en çok konuşulan telefon modellerini üreterek kullanıcılarının hizmetine sunan firmanın bu modeli ile ilgili basına sızan özelliklerini açıklamak istiyoruz.

Samsung Galaxy S10+ Plus ekran özellikleri

Ekran boyutu olarak 6.4 inçlik kapasite ile karşımıza çıkması beklenen bu telefonun, ekran teknolojisinde ise tercih etmiş olduğu Super AMOLED ekran olacaktır. Kullanıcı arayüzü olarak ise Samsung One UII özelliğini bu telefonda bizlere sunacaktır.

Samsung Galaxy S10+ Plus batarya özellikleri

Akıllı telefonlarda meydana gelen batarya sorunlarını en iyi şekilde açmaya çalışan Samsung firmasının Samsung Galaxy S10+ Plus modelinde kullanacağı batarya kapasitesi de belli oldu. Özellikle 3700 mAh kapasitesinde batarya ile gelmesi beklenen bu telefonda yine diğer modellerde olduğu gibi yüksek şarj kapasitesine sahip olan USB Type-C kablo kullanılacaktır.

Samsung Galaxy S10+ Plus temel özellikleri

Telefonun yonga seti olarak tercih ettiği Chipset mdoelinin Samsung Exynos 9 Series 9820 olduğunu belirtelim. Bunun dışında ana işlemci olarak ise Dual-Core Yüksek performans işlemcisi bu telefonda bulunmaktadır.

CPU olarak 8 çekirdek kapasitesi ile gelecek olan bu telefonun 6 GB bellek kapasitesi bulunmaktadır. 64 GB depolama ile karşımıza çıkacak olan Samsung Galaxy S10+ Plus modelinin aynı zamanda hafıza kartı desteğini de kullanıcılarına sunacak olduğunu belirtelim. RAM tipi olarak ise LPDDR4x kullanacak telefon dahili depolama biçimi olarak ise UFS2.1 kullanacaktır. 3 farklı depolama alanına sahip model ile gelecek olan Samsung Galaxy S10+ Plus modelinin 64 GB, 128 GB ve 256 GB modelleri ülkemizde satışa sunulacaktır.

Samsung Galaxy S10+ Plus kamera özellikleri

Kamera konusunda 4 farklı arka kamera ile gelmesine kesin gözüyle bakılan Samsung Galaxy S10+ Plus modeli hakkında net bir bilgi henüz basına sızmadı. Ancak Huawei firmasının Mate 20 Pro modelinin biraz daha üstünde kamera özelliklerine sahip olmasını beklediğimiz bu telefon 2019 yılının amiral gemi modeli olacağı için kamera konusunda en iyi seçenekleri kullanıcılarının hizmetine sunacaktır.

Renk olarak ise ülkemizde mavi, gri, mor ve siyah renk seçenekleri ile satışa sunulacak olan Samsung Galaxy S10+ Plus modelinin en çok tercih edilen rengi yine siyah olacak gibi duruyor.

Samsung Galaxy S10+ Plus diğer özellikleri

IPX8 sertifikası ile suya ve toza dayanıklılığı bulunan bu modelin aynı zamanda 2019 yılının ortalarında çıkmasına kesin gözüyle bakılmaktadır. İşletim sistemi olarak yine Android işletim sitemini tercih edecek olan firma bu alanda son sürüm olan Android 9,0 sürümü olan Pie ile kullanıcıların karşısına çıkacaktır. Fiyat konusunda 8 Bin TL ile 9 Bin TL arasında satış fiyatının olması beklenen telefon bakalım ülkemizde beklenen rağbeti görme başarısı gösterecek mi?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın