Uber Avantajları Nelerdir?

 Uber Avantajları Nelerdir?

Son zamanlarda sık sık duymaya alışık olduğumuz Uber taksici kavgaları gündeme çok fazla meşgul etmektedir. Bizde bu konuda merak edilen detaylar arasında yer alan Uberin ne gibi avantajları olduğu konusun sizlere bilgiler sunmak istiyorum.

 

Uberin ne gibi avantajları bulunmaktadır?

Ülkemizde taksicilere karşı bulunan ön yargıların bazen gerçek olduğuna hepimiz şahit olmuşuzdur. İşte bu yüzden Uberin ne gibi avantajları bulunmaktadır, bu konuda biraz bilgi vermek istiyoruz.

Öncelikli olarak Uber kullanıcıları kısa mesafe sorunu ile hiçbir zaman karşı karşıya kalmamaktadır. Ülkemizde taksicilik yapan birçok kişinin özellikle kısa mesafe gidecek yolcuları çeşitli bahaneler ile taksisine almadığına sizlerde şahit olmuşsunuzdur. Ancak Uber kullanıcılarının bu konuda herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmadığını belirtmek istiyorum.

 

Para üstü konusu

Ticari taksicilerin birçoğunu para üstü konusunda “bozuk para yok “ veya farklı bahaneler ile birlikte müşterilerine zorluklar çıkarttığını biliyoruz. Ancak Uber de ödemelerin genellikle sistem üzerinden kart ile yapıldığını bildiğimiz için ödeme konusunda kuruşu kuruşuna herhangi bir sorun çıkmadan ödeme yapma şansınız bulunmaktadır.

VİP konforunda sizlere hizmet sunan Uber bu konuda da sizlere çok önemli ayrıcalık sunmaktadır. Ticari taksilerin en fazla 4 kişi aldığını düşündüğümüz zaman Uber ile 7 kişi birden seyahat ederek daha fazla kişi ile yolculuk yaparak, daha az ücret ödeme şansını da bulmuş olursunuz.

Gideceğiniz mesafenin de Uber açısından çok önemli olmadığını ve bu yüzden de kısa veya uzun mesafe fark etmeksizin yolculuk yapacağınızı biliyorsunuz.

 

Çalışma saatleri

Kendi işinizin patronu olduğunuz için çalışma saatleri konusunda herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalma durumunuz bulunmamaktadır. Bu yüzden de sosyal hayatınıza dilediğiniz gibi devam edebilirsiniz. Çalışmak istemediğiniz zamanlarda kendiniz yerine başka bir şoför bularak para kazanmaya devam edebilirsiniz.

Uber sistemi içerisinde bulunan ödül mekanizmasından faydalanarak daha çok gelir elde etme şansınız bulunmaktadır. Bu yüzden de Uberin birçok avantajının bulunduğunu sizlere belirtmek istiyoruz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın