İletişim Formu

Dark mode Logo

Default Image

önce

Benzer Yazılar

×
ticker[recent/5]
İpucu

İnstagramda Onaylı Hesap Nasıl Alınır?


Son dönemlerin popüler uygulaması olan İnstagram uygulamasında yenilikler de günden güne gelmektedir. Sosyal medyanın en popüler ağı olan İnstagramda onaylı hesap nasıl alınır diyenler için pek çok yenilik gelmektedir. İnstagram mavi tık satın almak da oldukça kolay olmaktadır. Mavi tık işareti onaylı hesaplarda olmaktadır. Spor yazarlarından, sanatçı isimlerinden olan mavi tık işaretiyse ismin yanında kullanılmak isteniyorsa hesaplar onaylı olmaktadır.

İnstagram Uygulamasının Özellikleri Hakkında

İnstagram uygulamasının getirdiği özelliğin temelinde ise daha dikkat çeken ve tanınan kişilere mavi tık işareti İnstagram hesaplarında kullanılmaktadır. Taklit hesapların o kişiye ait olmadığını ise gerçekte İnstagram uygulamasında onaylı olan hesapların isimlerin yanında ise mavi tık ibaresi getirilir. İnstagram onaylı hesap emojisi sahibi olmak da oldukça kolay olmaktadır. İnstagram tanınan kişilere onaylı mavi tık sunmaktadır. Ünlü bir kişi olunmasa da İnstagram hesaplarının onaylanması isteniyorsa onaylı hesaplar nasıl alınmaktadır öğrenmek gerekir.

Onaylı Hesap Sahibi Olunabilir Mi?

Ülkemizde tanınmış yüz değilse de İnstagran hesabının yanındaysa mavi tık gelmesi mümkün değildir. Diğer durumlarda İnstagram hesabından onaylı hesap almak da çok zor olmaktadır. Diğer tüm sosyal medya hesaplarına göre aynı uygulamadır. Tüm ünlü isimlere mavi tık verilmesi mümkündür. Bu talep de bulunmakta mümkün olmayıp İnstagram hesaplarının onaylanması da ne yazık ki sağlanamıyor. İnstagram mavi tık başvurusu da mail üzerinden yapılabiliyor. İnstagram uygulamasında onaylı hesap alabilmek için ünlü olma şartı varken gerçek hayatta öyle bir şart olmayıp bu şekilde teselli bulunabilir diyebiliriz.

Sosyal Medya Hesaplarının Bağlılığı

Kişilerin ne kadar tanıdığı olduğunu gösteren takip ettiği kişi sayısı ise etkili olmaktadır. Takipçi sayıları sanal ortamda olmasa bile gerçek hayatta onaylanmaları sağlar. İnstagram hesabında onaylı hesap almak için çevreyi genişletmek ise şart. İnstagram, Twitter, Facebook hesaplarını birbirine bağladıktan sonra çevrede olan ağı genişletmek de mümkün olacaktır. Yapılan paylaşımlar ile de daha geniş ağa ulaşılabilir. İnstagram mavi tık fiyatları da oldukça değişiklik göstermektedir. Onaylanmış gerçek hesaplar sahte hesaplardan korunmak için oldukça etkilidir.

Onaylı Hesap Sahibi Olmak İçin

Mavi tık onaylanan gerçek hesap demektir. Sahte hesap sebebiyle de mağdur olanlar hesaplarını en kısa sürede onaylatmakta ve o kişinin kendi olduğunu da kanıtlamaktadır. Tanınmış bir kişi olmak ise mavi tık almanın ilk kuralıdır. İnstagram hesabına mavi tık eklemek için ise İnstagram yetkililere mail yolu ile ulaşmak yeterli olmaktadır. Tanınmış bir kişi ya da firma sahibi olunduğunda mavi tık özelliğine sahip olunabilir. Bunun yanı sıra hesapların birbiriyle bağlantılı olması, sosyal medya hesaplarının da onaylanmış olması gerekir. Etkileşim durumu da etkileyen faktörler arasında yerini alır. Aktif kişiler tarafından takip edilmek, beğenilmek ise artı puan getirmektedir.

Yorum Gönder