İletişim Formu

Dark mode Logo

Default Image

önce

Benzer Yazılar

×
ticker[recent/5]
Oyun

En İyi PUBG Emülatörleri

Sizler için PUBG Mobil Emülatörleri Arasından En iyi Üç’ünü derledik.

 

PUBG (PlayerUnknown’s Battleground), her gün milyonlarca oyuncu tarafından oynanan popüler bir çevrimiçi shooter oyunudur. Oyun yıllar içinde geliştirilmiş bir mobil versiyonla da karşımıza çıktı. Bu nedenle, mobil versiyon PC versiyonuna neredeyse benzer özellikler verdiği için yüksek puan aldı.

 

Kontroller küçük bir ekrana yerleştirildiği için, oyuncunun pozisyonunu ayarlarken silahını ateşlemek gibi bazı istenmeyen eylemler meydana gelebilir. Diğer bir dezavantaj, oyunun telefonunuzun pilini büyük ölçüde boşaltmasıdır.

 

Mobil oyununuzu Windows PC’niz gibi daha iyi bir cihazda entegre edebilirseniz kesinlikle daha iyi olur. Bir emülatör kullanıyorsanız bu mümkündür, Android için kullanılabilen birkaç emülatör vardır.

 

PUBG Mobile emülatörü kullanmadan önce :

Birlikte, bu emülatörlerin birçoğu sınırlamalarla birlikte gelir ve bazı oyun ve uygulamalarla uyumlu olmasını sağlar. Bu, yükledikten sonra bazı teknik sorunlar yaşayacağınız gelir.

 

Ayrıca, Windows’ta güncellemeyi, GPU ve CPU’yu devre dışı bırakmayı, program açmayı ve önyüklemeyi seçtiğinizde hogging uygulaması. Bu hızlı uyarı, oyun sorunlarıyla karşılaşma şansınızı azaltmanız yardımcı olacaktır.

 

Windows PC’nizde PUBG Mobile’ı Rahatça Oynayın.

 

  1. Bluestacks

 

Bluestacks, milyonlarca kullanıcısı olan en popüler Android emülatörüdür. Ancak, son sürümleri hakkında kaliteli ve güvenilir hizmet vermesine rağmen birçok şikayet olmuştur. Emülatör, bir Android tabletin arayüzünü taklit eden kolay erişim için geliştirilmiştir.

 

Bu arada, PUGB Mobile için bu emülatör hem ücretsiz hem de ücretli sürümlerde geliyor. Bununla birlikte, ücretsiz sürüm reklamlarla doludur, ancak premium sürümde reklamsız bir deneyim yaşarsınız.

 

Bluestacks, PUBG Mobile oyununuzu sorunsuz bir şekilde çalıştırır. Farklı gamepad özelliklerinin entegrasyonunu sağladığı için gamepad seçeneğini de kullanabilirsiniz.

 

  1. NoxPlayer

Bu, şu anda mevcut olan PUGB Mobile için en iyi emülatörlerden biridir. Bu yazılım PC’nizdeki Play Store dışında indirilen uygulamaları yüklemenizi sağlar. PC gamepad’inizi kullanarak PUBG oyununun keyfini çıkarabilirsiniz. Emülatör, Android işlevlerini gerçekleştirmek için tuşları veya düğmeleri eşleştirmenizi de sağlar.

 

Ayrıca, bu yazılım ağırlıklı olarak oyun oynamak için geliştirilen Android’in hisse senedi versiyonunu kullanır. Bu, birçok insanın oyun oynamak için emülatör kullanması nedeniyle beklenmelidir. Ayrıca çeşitli uygulamaları da yükleyebilirsiniz. Emülatör, serin olan kullanımı ücretsizdir.

 

Ekran görüntüsü ve video kaydı seçenekleri gibi birçok ekstra özellik de vardır. Bu özellikler, pencerenin sağ ucundaki araç çubuğundan bulunabilir. Dolayısıyla, NoxPlayer6, hızlı oyun oynama ve gamepad özelliklerine sahip olduğunuzda PUBG Mobile için kullanılması önerilen bir emülatördür.

 

  1. Tencent Games

Bu, Windows PC’lerde PUBG Mobile için en iyi emülatörlerden biridir. Bu emülatör, PUBG Mobile için özel olarak geliştirilmiştir. Tencent-PUGB oyun yayıncısına göre, emülatör, oyuncuların mobil cihazlardaki dokunmatik ekran kontrolleriyle ilgili şikayetleri sonucu geliştirilmiştir.

 

Bu arada, Tencent Buddy, oyunu geliştirmek için tamamen optimize edilmiş kontrollerle PC’nizde PUBG oynamanıza izin veriyor. Bu emülatörün ana yararı, PUBG kontrollerinin tuş takımınıza ve farenize uygun şekilde eşlenmesidir. Sizin için en uygun olan çeşitli düzenler arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca, klavye kontrolünden fare kontrolüne kolayca geçiş yapabilirsiniz.

Yorum Gönder