İletişim Formu

Dark mode Logo

Default Image

önce

Benzer Yazılar

×
ticker[recent/5]
Oyun

PUBG Mobil Nasıl İndirilir?

PUBG indirmek isteyen kişi sayısının her geçen gün artması, bizlere PUBG Mobil nasıl indirilir? Sorusu ile ilgili makale hazırlamamıza neden oldu. Bu yüzden de sizlere PUBG mobil indirmek için izlemeniz gereken adımları buradan açıklamak istiyoruz.

 

İOS için PUBG indirmek

İşletim sistemi olarak kullandığınız cep telefonunuz eğer İOS işletim sistemine sahipse bu konuda yapmanız gereken İOS işletim sisteminde yer alan AppStore’dan giriş yapmanız gerekmektedir. Burada yer alan menüler içerisinde veya arama motorunda PUBG yazarak oyunu cep telefonunuza indirme işlemini başarılı bir şekilde yapabilirsiniz. Ancak oyunun grafiklerinin biraz yüksek olması oyunun kaplayacağı alanın da yüksek olduğunu bizlere göstermektedir. Bu yüzden de bu konuda gerekli alanın cep telefonlarınızda olduğuna bakmanızı öneriyoruz. Aksi durumda indirmiş olduğunuz PUBG’yi oynama şansını bulamayacaksınız, ya da oyunu oynarken donma problemleri ile karşı karşıya kalacaksınız.
Android için PUBG indirmek

İOS işletim sisteminde yer alan adımları aynı şekilde Android işletim sistemin de yaparak PUBG Mobil indirme işlemini başarabilirsiniz. Bunun içinde Google Store üzerinden PUBG yazarak cep telefonunuza oyunu indirmeniz gerekmektedir. Burada da telefonunuzda yeterli alanın olup olmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi durumda PUBG’yi indirme işleminiz yarıda kalabilir veya oyunu oynarken donma sorunu yaşayarak oyundan herhangi bir zevk almadan oyunu geri silmek zorunda kalabilirsiniz. 

PUBG Mobil PC’ye indirme

PUBG yapımcılarının mobil oyun dünyası dışında PC üzerinden de PUBG mobil oynanmasına izin verdiğini belirtelim. Aslında Mobilden oynamak yerine PC’nizden de bu oyunu oynayarak vakit geçirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Bilgisayarınızın sistem gereksinimlerinin PUBG Mobil için yeterli olmasıdır. Eğer bilgisayarınız PUBG Mobil için uyumlu ise sizlerde oyunu PC’nize indirerek oyunun tadını çıkartabilirsiniz.

Bilgisayarınız PUBG Mobil indirmek için;

https://pubg-mobile.tr.uptodown.com/android/download belirttiğimiz link üzerinden kolay bir şekilde indirme işlemini yapabilirsiniz.

Yorum Gönder