İletişim Formu

Dark mode Logo

Default Image

önce

Benzer Yazılar

×
ticker[recent/5]
Oyun

PUBG En İyi Silahlar

PUBG oyununda yer alan onlar silah arasında kullanıcıların zaman zaman seçim yapmak konusunda sıkıntı çektiğini biliyoruz. Bir oyuncunun en fazla 2 silah taşımasının mümkün olduğu oyun içerisinde en iyi silahları alarak sizlerde düşmanlarınıza karşı bir adım önde şansını yakalamış olabilirsiniz. Bu yüzden de oyun içerisinde hasarı en iyi olan silahların hangileri olduğu konusunda bilgiler verelim.

En çok hasar veren silahlar

Oyun içerisinde bulma şansınızın çok zor olduğu bir silah ile başlamak istiyorum.

 

AVM


Oyunun en güçlü silahlarından olan AVM’nin sadece drop içerisinde çıktığını belirtelim. Bu silah ile düşmanınız tek bir kurşunla öldürme şansınız oldukça yüksektir. Ancak düşmanda 3 seviye kask veya 3 seviye yelek yoksa. Bu seviyede bulunan yelek veya kaskın olması da düşman için son derece zor anlar yaşamasına neden olacaktır. Bu yüzden oyun içerisinde en güçlü silah olarak AVM’nin olduğunu belirtelim. Drop içerisinden bulma şansınızın olduğu bu silaha bir de 8x dürbün takarak metrelerce uzakta olan düşmanınızı tek bir mermi ile öldürme şansını yakalamış olursunuz.

 

AKM


Oyunda aslında birçok oyuncu tarafından kullanılmayan bir silah olan AKM’de en etkili silahlar arasında yer almaktadır. Hasar gücü oldukça yüksek olan bu silahın tek dezavantajının ise çok fazla sekmesinden kaynaklı olduğunu belirtelim. Counter oyuncularının en çok tercih ettiği bu silahın aslında PUGB’de de aynı şekilde olduğunu belirtelim. Ancak sekme sorunu yüzünden kullanılmayan bu silahı kullanmak için silahın ayarlarını iyi yapmanız gerekmektedir. Mouse ayarlarından hasas bir şekilde ayar yaparak oyun içerisinde bu silahı kullanma şansını yakalamış olursunuz.

 

Mini 14


Oyunda ender bir şekilde 8x takılan silahlardan olan Mini 14’de hasar bakımından son derece etkili bir silahtır. Bu yüzden de en iyi silahlar listesinde Mini 14’ün bulunması gerektiğini açıklamak istiyoruz. Ancak bu silahın da sekme seviyesinin çok yüksek olduğunu ve ilk atıştan sonra ikinci atış için biraz aman kaybı yaşamanız kaçınılmaz olacaktır. Bu yüzden de bu silahı kullanmak istediğiniz zaman iyi bir tek atış oyuncusu olmanız gerekmektedir.

 

SCAR-L


Bana göre oyunun en etkili silahı olan SCAR-L hem kullanım açısından hem de etkili vuruş gücü ile her oyuncu da bulunması gereken silahlar arasında yer almaktadır. Şarjör kapasitesinin de oldukça yüksek olması sıcak çatışma sırasında sizlerin daha etkili bir şekilde oyunda kalmanıza neden olacaktır. Oyunun kullanım açısından oldukça başarılı silahı olan SCAR-L ile aynı zamanda Holo dürbün ile düşmanlarınızı kolay bir şekilde öldürme şansını bulmuş olursunuz.

 

UMP


Hafif makineli olarak geçen bu silahında yakın mesafe çatışmalarında oldukça başarılı olduğunu belirtelim. Kullandığı mermi bakımından da kullanıcılarına sıkıntı çektirmeyen bu silah ile aynı zamanda seri bir şekilde çatışma şansını yakalamış olursunuz.

 

 

Yorum Gönder