İletişim Formu

Dark mode Logo

Default Image

önce

Benzer Yazılar

×
ticker[recent/5]
Oyun

PUBG Dans Hareketleri Nasıl Açılır?

PUBG severlerin her geçen gün artması beraberinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Son yılların en çok tercih edilen mobil oyunları arasında Fornite ile ilk sıralarda yer alan PUBG ile ilgili merak ettiğiniz soruların cevaplarını siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

PUBG’de dans hareketleri

PUBG oynayanların çok sık kullandığı figürler arasında dans hareketleri gelmektedir. Özellikle de oyuna yeni başlayanların bilmediği bu hareketler ile ilgili çok fazla soru gelmektedir. Bu yüzden de sizlere bugün PUBG’de dans hareketleri nasıl açılır? Sorunun cevabını açıklamak istiyoruz.

Dans hareketlerini açmak

PUBG’de rakibinizi öldürdükten sonra dans etme hareketleri ile renkli dakikalar geçirme şansınız bulunmaktadır. Bunun içinde yapmanız gereken işlemleri adım adım açıklayalım.

  • Öncelikli olarak PUBG’ye giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan bölüm içerisinde seçenekler veya Ayarlar bölümüne giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Buradan “Özelleştir” menüsüne giriş yaptıktan sonra karşınıza birden çok menü açılmaktadır. Bu menüler arasında “Dolap”, “ Silahlar” , Teçhizat”, “ Emote” ve “Görünüm” menüleri gelmektedir.
  • Bu menüler içerisinde yer alan “Emote” menüsüne giriş yaparak buradan bulunan dans figürlerinden hoşunuza gidenleri seçerek kendi özelleştirme menünüze ekleme yapmanız gerekmektedir.
  • Bu slotlar içerisinde birden fazla slot olduğunu ve hepsini aynı anda kullanma şansınızın bulunmadığını belirtelim. Bu yüzden de kullanmak istediğiniz dans figürü için çift tıklama seçeneğini kullanarak istediğiniz figürü seçebilirsiniz.

Bu belirttiğimiz adımları takip ederek sizlerde artık dans figürleri ile oyununuzu oynama şansını yakalamış olacaksınız.

Yorum Gönder