İletişim Formu

Dark mode Logo

Default Image

önce

Benzer Yazılar

×
ticker[recent/5]
Oyun

PUBG Vikendi En Çok İşaret Fişeği Nerede Var?

Oyunun en yeni haritaları arasında yer alan Vikendi özellikle karlı bölüm olma özelliği ile diğer bölümlerin pabucunun dama atılmasını sağladı. Bu yüzden de sizlere Vikendi haritası ile ilgili olarak çoğu kişinin bilmediği detayları sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

Vikendi haritasında işaret fişeği bulmak için yapmanız gerekenlere bir bakalım. İşaret fişeğinin en çık çıktığı yerler arasında ilk sırada gelen bölümlere bakıyoruz.

Goroka

Aslında haritanın en dikkat çeken bölümleri arasında yer almaktadır. Haritanın tam ortasında olması ve loot bakımından çok zengin olması onlarca kişinin aynı anda buraya atlamasına neden olmaktadır. Bu yüzden de sizler işaret fişeği bulmak istediğiniz zaman ilk işaretlemek istediğiniz yeri burası olarak belirleyebilirsiniz. Ancak dediğimiz gibi buraya atlayacak olan kişi sayısını da göz önüne alarak buraya atlamanızı öneriyorum, aksi durumda ölme riskinizin çok fazla olacağını belirtelim.

Dobro Mesto

Haritanın loot bakımından en zengin bölümleri arasında yer alan bölümlerinden bir tanesi özellikle sahil kenti olması da buradan denizden kaçma olasılığının çok fazla olmasına neden olmaktadır. Zaten ortalama olarak oyunca yer alan 42 deniz aracının 10 tanesi bu kısım içerisinde bulunmaktadır. Bunun yanı sıra işaret fişeği olarak da buradan çok fazla umutlu olmanız gerekmektedir. Özellikle de çift katlı evlerin içerisinde yer alan işaret fişeğini bulmak için iyi bir loot araştırması yapmanız gerekmektedir.

Trevno

Vikendi haritasının işaret fişeği bakımından en zengin olan bölümlerinden bir tanesi de Trenvo’dur. Burada yer alan tek katlı evlerin içerisinde genellikle bulunan işaret fişeğini alarak sizlerde Droop’un kısa yoldan sahibi olma fırsatını yakalamış olursunuz. Aynı zamanda bu yerde teknelerin de bulunduğunu haritanın etrafında gezinmek istediğiniz zaman sizlere yardımcı olacağını belirtelim.

İşaret fişeği bakımından diğer bölümlerden biraz daha fakir olan Vikendi haritasında bulunan lootların karşımıza çıkma oranı da daha yüksektir. Özellikle ilk atladığımız zaman silah bulma oranımız diğer bölümlerin aksine biraz daha fazla yer almaktadır. İşte Vikendi haritasının işaret fişeği yerleri ile ilgili merak edilen detaylar.

Yorum Gönder