İletişim Formu

Dark mode Logo

Default Image

önce

Benzer Yazılar

×
ticker[recent/5]
Oyun

PUBG Sanhok İşaret Fişeği Bulunan Yerler

Bir PUBG sever olarak benim en çok beğendiğim haritaların başında gelen Sanhok haritasında işaret fişeğini nerede bulabilirsiniz? Bu konuda sizlere bilgiler sunmak istiyoruz. Benim için oyunda sıcak çatışmaların en başarılı olduğu yerlerin başında gelen Sanhok haritasının özellikle Paradise Resort bölümü oldukça tatmin edici yerlerin başında gelmektedir.

İşte Sanhok haritasında işaret fişeğini bulma olasılığınızın en fazla olduğu bölüm.

Paradise Resort


Sanhok haritasında oyun oynamak isteyen kişilerden çoğu Paradise Resort bölümüne atlamak istemesine rağmen cesaret edemez. Nedeni ise oyun içerisinde yer alan en başarılı silahların çıktığı bu bölüm oldukça fazla kişinin bu bölüme

atlamasına neden olmaktadır. Loot bakımından son derece başarılı malzemelerin çıktığı bu yerde özellikle de işaret fişeği çok kolay bulunmaktadır. Bu yüzden işaret fişeğini bularak oyunda daha fazla kalma şansınızın olmasını istiyorsanız yapmanız gereken buraya atlayarak, burada hayatta kalma mücadelesi vermek olacaktır.

Bootcamp

Haritanın bir diğer en çok atlanan bölümü de Bootcmp. Özellikle maden yerlerinin çok fazla olduğu bu bölümde de işaret fişeği bulmanız oldukça yüksektir. Haritanın tam ortasına atladığınız zaman kenar kısımlarda kalan tek katlı binaların içerisinde bulacağınız işaret fişeğini hemen kullanmamanızı öneriyorum. Aksi takdirde diğer oyuncuların akbaba gibi Droop’un düşmesini beklemesi işinizin biraz daha zorlaşmasına neden olacaktır. Bu yüzden burada biraz bekledikten sonra düşmanların ölmesini beklemek daha doğrusu o zaman işaret fişeğinizi kullanarak Droop’un gelmesini sağlayabilirsiniz.

Quarry

Sanhok haritasında bir diğer en hareketli yerde Quarry olarak geçmektedir. Bu bölümde diğer iki yer kadar hareketli çatışmaların olduğu bir bölüm olarak dikkat çekmektedir. Bu yüzden de işaret fişeği bulma konusunda Sanhok haritasında en güncel 3. Yer olarak sizlere bu bölümü öneriyorum. Paradise ve Bootcamp’ın aksine buraya atlayan kişi sayısının biraz daha düşük olması hayatta kalma şansınızın artmasına neden olacaktır.

Bu yerler dışında Sahmee, Pai Nan ve Bhan gibi yerlerde de zaman zaman işaret fişeğini bulma olasılığınız bulunmaktadır. İşte merak ettiğiniz Sanhok haritasının işaret fişeği bulma yerleri hakkında ipuçları.

Yorum Gönder