İletişim Formu

Dark mode Logo

Default Image

önce

Benzer Yazılar

×
ticker[recent/5]
Oyun

PUBG Erangel En Çok İşaret Fişeği Nerede ?

PUBG’nin en çok tercih edilen haritaları arasında Erangel ilk sıralarda gelmektedir. Oyun içerisinde son derece sıcak temasların sağlanması için en müsait olan Erangel bölümü hakkında bugün sizlere bazı bilgiler sunmak istiyoruz. Erangel haritasında oynayacak olan kişilerin en çok merak ettiği işaret fişeğinin bulunma yerlerine biraz göz atalım.

Pochinki

Haritanın olmazsa olmaz yerleri arasında yer alan Pochinki her zaman olduğu gibi en çok lootun ve işaret fişeğinin çıktığı yerlerin başında gelmektedir. Bu yüzden de işaret fişeği kovalama derdindeyseniz mutlaka Erangel haritasında atlamanız gereken ilk yer olarak sizlere Pochinki olduğunu söyleyebilirim. Ancak buraya atladığınız zaman hayatta kalma şansınızın biraz daha az olduğunu belirtelim. Çok fazla loot çıkmasından dolayı oyun içerisinde yer alan 100 kişiden ortalama 20 tanesi buraya atlayarak bir sıcak savaş ortamının oluşmasına neden olmaktadır.

Gatka

İşaret fişeği bakımından bir zengin olan bölümde Gatka’dır. Özellikle Pochinki bölümüne yakın olmasına rağmen son derece az evin bulunduğu bu yerde de işaret fişeği çok fazla çıkmaktadır. Bu yüzden işaret fişeği bulmak istediğiniz zaman eğer Pochinki’ye atlamak istemiyorsanız, buraya atlayarak droopun ayağınıza kadar gelmesini sağlamış olursunuz.

Sosnovka Millitary Base

Erangel haritasının en çok işaret fişeği çıkan yerleri arasında burası da gelmektedir. Ancak buranın çok geniş bir alan olması, işaret fişeğinin tamamen şans eseri sizlerde olmasına neden olacaktır. Haritanın en geniş yerleri arasında yer alan Sosnovka Millitary Base yerine atlayan kişi sayısının da çok olması işaret fişeğini bulma konusunda tamamen şansınıza kalmış olacaktır.

Zharki

Son olarak ise atlamanız gereken bir yer Zharki’dir. Aslında burada işaret fişeğinin çıkmasının biraz şans olduğunu söylemek istiyorum. Çünkü genellikle alanın ortaya doğru daralmasından dolayı buranın alan dışında kalması işaret fişeği bulsanız da kullanamayacağınız anlamına gelmektedir. Bu yüzden buraya atlarsanız ve alan bu tarafa doğru gelirse o zaman işaret fişeğini bulma şansınız yüksek olacaktır.

Bu belirttiğimiz alanların son derece yüksek oranda işaret fişeği verme durumu söz konusu olduğundan dolayı genellikle işaret fişeklerini buralarda aramanız gerekmektedir.

Yorum Gönder