İletişim Formu

Dark mode Logo

Default Image

önce

Benzer Yazılar

×
ticker[recent/5]
Oyun

PUBG 15x Dürbün Nasıl Yapılır, Nerede Olur?

PUBG severlerin birçoğu tarafından henüz bilinmeyen bir dürbün olan 15x dürbün hakkında bugün merak ettiğiniz detayları sizlerle paylaşmak istiyoruz. Özellikle oyun içerisinde bulunan dürbünlerden 8x’in en büyük görüş mesafesi olan dürbün olarak bilinmesine rağmen sizlere bugün oyun içerisinde 15x dürbün kullanma şansını sunacağız. İşte merak ettiğiniz 15x dürbünün detayları.

15x dürbün nerede bulunur?


Aslında bu dürbün modelinin oyun içerisinde hiçbir bölümde bulunmadığını sizlerle paylaşmak istiyorum. Ancak 15x zoom özelliğine sahip olan bu dürbünü kullanmak için izlemeniz gerekenleri siz değerli okurlarımıza açıklamak istiyoruz.

15x dürbün nasıl yapılır?

15x dürbün sahibi olmak için elinizde bulunması gereken 2 farklı dürbüne sahip olmanız gerekmektedir. 1 tanesi 8x dürbün bir tanesi de 3 x dürbün bulunduğu zaman oyun içerisinde çoğu kişinin bilmediği bir dürbün ile düşmanlarınızı öldürme şansını yakalamış olacaksınız.

Şimdi gelelim 15x dürbünü nasıl yapacağız sorusunun cevabına.

8x dürbünü bulduktan sonra oyun içerisinde yer alan ve sadece 8x’in takılacağı bir silah bulmanız gerekmektedir. AVM, KAR98, Mini 14, SKS gibi bir silah bulmanız gerekmektedir. Silahı bulduğunuz zaman birde 3x dürbüne ihtiyacınız olacaktır. 3x dürbünü de bulduktan sonra elinizde olan dürbün takılan herhangi bir silaha bu 3x dürbünü takmanız gerekmektedir. Hatta 3x takılı olan silahınıza aynı zamanda bir de ekstra şarjör takmanız gerekmektedir. Aksi halde bu işlemi yapamayız.

Sonrasında ise yapmanız gerekenleri açıklıyoruz. 8x dürbünün takılı olduğu silahınız ile 3x dürbünün takılı olduğu silahları kontrol ettikten sonra yapmanız gereken hızlı koşma tuşuna basarak boş bir alanda ilerleyin, hızlı koşmayı hiçbir şekilde iptal etmeyin. Çantanıza gelerek burada 3x dürbününüzün takılı olduğu silahtan şarjörünüzü atın ve ardından seri bir şekilde 8x dürbünün takılı olduğu silahı çantanızdan dışarıya atmanız gerekmektedir. Bu işlemi hızlı bir şekilde yaptıktan sonra 3x dürbünün takılı olduğu silahınız ile 8x dürbün birleşerek sizlere 15x dürbünün ortaya çıkmasını sağlayacaktır.  Biraz uğraştırıcı olan bu işlemi yaptıktan sonra 15x dürbününüzün takılı olacağı silahın keskin nişancı silahı değil, diğer silahınız olacağını açıklamak istiyoruz.

15x dürbünün aktif olup olmadığını öğrenmek içinde yapmanız gereken keskin nişancı silahının dürbünü olan 8x ile bir yere zoom yapın, ardından 3x dürbünün takılı olduğu silah ile aynı yere zoom yaparak arada ki dürbün farkının olduğunu görebilirsiniz.

Yorum Gönder