İletişim Formu

Dark mode Logo

Default Image

önce

Benzer Yazılar

×
ticker[recent/5]
Oyun

PUBG Sistem Gereksinimleri

Son zamanların en oynana n oyunları listesinde kendisine ilk sıralarda yer bulan PUBG adlı oyunu PC üzerinden oynamak isteyen kullanıcıların merak ettiği sistem gereksinimleri hakkında aklınıza takılan soruların cevaplarını buradan açıklamak istiyoruz.

Steam üzerinden satışa sunulan ve son yıllarda satış rekorları kıran oyunlar listesinde yer alan PUBG’nin satış fiyatının 87 TL olduğunu belirtmek istiyoruz.

PUBG için Gereken minimum sistem gereksinimleri

PC’de PUBG oynamak istediğiniz zaman minimum olması gereken sistemin 64 Bit ve Windows 7 olması gerekmektedir.

İşlemci olarak ise İntel Core i4 AMD FX-6300 işlemcinin olması oyunu rahatlıkla oynamanız için yeterli olacak detaylar arasında yer almaktadır.


Bellek olarak da 8 GB RAM bulunması önerilmektedir. Ekran kartına gelince ise NVIDIA GeForce GTX 960 2 GB /AMD Radeon R7 370 2 GB ekran kartınızın bulunması gerektiğini belirtelim. Direct sürüm olarak sürüm 11 bilgisayarınızda bulunmalıdır.

Son olarak ise 30 GB’lık bir depolama alanının bulunması gerektiğini ve bu alanın az olması durumunda oyun oynarken istenilen performansı alamayacağınızı belirtmek istiyoruz.

Oyunun grafiklerinin son derece yüksek olması bu sistem gereksinimlerinin altında olan bilgisayarlarda zaman içerisinde donmalar meydana getireceğinden dolayı belirttiğimiz sistem gereksinimlerine sahip olmanız durumunda oyunu almanızı tavsiye ediyoruz. Aksi durumda aldığınız oyunda istediğiniz performansı gösteremeyerek can sıkıcı bir hal almasını sağlayabilirsiniz.

Yorum Gönder