İletişim Formu

Dark mode Logo

Default Image

önce

Benzer Yazılar

×
ticker[recent/5]
Oyun

PUBG Miramar En Çok İşaret Fişeği Çıkan Yer ?

PUBG oyuncularının her biri oyuna atladıkları zaman bir işaret fişeği bulma hayalini yaşamaktadır. Oyun içerisinde hayatta kalmak için en etkili olan malzemelerin droop içerisinde olması, işaret fişeğinin öneminin daha da artmasını sağlamaktadır. Bu yüzden de sizlere bugün Miramar haritasında yer alan ve en çok işaret fişeğinin çıktığı yerler hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Miramar haritasında işaret fişeği

Harita oyun severler tarafından çok fazla tercih edilen bir harita olmadığı için aslında işaret fişeğinin nerede olduğu konusunda oyuncuların bir fikride yoktur. Ancak bu bölümü oynadığınız zaman işaret fişeğinin sahibi olmak istiyorsanız ilk atlamanız gereken yerler hakkında sizlere bilgiler sunalım.

Pecado

Miramar haritasında çok fazla kişinin tercih ettiği bir yer olan Pecado işaret fişeğinin çıkma olasılığı en yüksek olan yerlerin arasında yer almaktadır. Bunun nedeni ise bu bölüm için oyu n yapımcılarının işaret fişeğini %90 oranında tek katlı evlerin içerisine koymasından kaynaklıdır. Yani bu bölüme atladığınız zaman işaret fişeği sahibi olma olasılığınız oldukça yüksektir.

Crater Fields

El Pozo’nu biraz yukarısında yer alan bu yerin de işaret fişeği bakımından oldukça zengin olduğunu belirtmek istiyoruz.  El Pozo ile La Cobreria arasında kalan bu yere de çok fazla atlayan kişi bulunmamaktadır. Bu yüzden buraya atladığınız zaman karşınıza düşman görme olasılığınızın biraz daha düşük olduğunu belirtelim.

Power Grid

Son olarak ise işaret fişeğinin çıkma olasılığı yüksek olan yerlerden bir tanesi de Miramar haritası için Power Grid bölümdür. Haritanın bu kısmında yer alan 5 tane hangarın içerisinde fişeği bulma olasılığınız %85 civarındadır.

Bu belirttiğimiz 3 yerin özellikle işaret fişeği bakımından son derece zengin olduğunu belirtelim. Ancak yapımcı firmanın güncellemelerinden sonra işaret fişeği konusunda devamlı olarak değişkenliklerde yaptığının altını çizmek istiyoruz.

Yorum Gönder